Читай.net     
♦ Он и Она

Прості секрети знайомства з новим хлопцем

Прості секрети знайомства з новим хлопцем
Особисте життя твоїх подруг вже давно влаштоване, а ти все ще самотня? Щоб змінити ситуацію тобі доведеться зрадити своїм принципам.
Приміром, вирушай у бар самостійно. Якщо це здасться нездійсненним для тебе, то спробуй спростити завдання і признач там зустріч з подругою і прийди трохи раніше. Придивися до присутніх і спробуй розслабитися, замовивши коктейль. Спочатку ти відчуватимеш незручність, проте через час ти переконаєшся, що чоловіки вважають за краще знайомитися з дівчиною без присутності поряд з нею конвою у вигляді подруги. Для упевненості в собі можна прихопити з собою журнал або книгу. Читанням ти займеш себе, і у хлопця буде підстава поставити тобі питання відносного того, що ти читаєш.
Тобі може допомогти зайняття спортом. Вирушай в спортзал або стань членом престижного спортивного клубу. Спробуй себе в парашутному спорті або в дайвінгу. Це принесе користь не лише твоїй фігурі, але і дасть можливість розширити круг знайомств. Подібні місця відвідують переважно хлопці, тому конкуренція там невисока.
Хорошим помічником може стати і відкритий грайливий погляд, який завжди здатний зацікавити вподобаного хлопця. Для багатьох людей прямий зоровий контакт - завдання не з легких і більшість не наважується на нього.
Спробуй завести розмову з незнайомцем в одному з громадських місць, приміром, в супермаркеті. Гостра нестача чоловіків підказує нам, що у справі знайомства усі методи хороші, і упускати свій шанс дуже безглуздо. Тому не соромся почати розмову першою, проте продумай заздалегідь тему, включи фантазію і дій по обставинам.

Опубликовано: 22.10.2015 23:23

Простые секреты знакомства с новым парнемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia