Читай.net     
♦ Он и Она

Найпоширеніші помилки хлопців

Найпоширеніші помилки хлопців
Деякі хлопці бояться того, що їх подруги успішніші, ніж вони. Проте трапляється так, що фінансові проблеми бувають не з вини самого хлопця і для люблячої дівчини не така важлива товщина його гаманця і його професійний статус. З іншого боку, якщо хлопець любить по-справжньому, то він буде щиро рад досягненням і кар'єрному успіху своєї обраниці.
Хлопці не повинні вказувати своїм дівчатам який одяг носити або не носити. Найчастіше, цей "модний критик" дуже ревнує свою подругу, оскільки вона може вийти на вулицю в провокаційному наряді, і на неї звертатимуть увагу інші чоловіки. Проте варто нагадати ревнивцеві яке зараз на дворі століття і його претензії до твого наряду тільки викликають роздратування.
Не варто також хлопцям забороняти своїм дівчатам спілкуватися з іншими представниками протилежної статі і сприймати таке спілкування як зраду.
Деякі хлопці припускаються грубої помилки, продовжуючи фліртувати з іншими дівчатами і знаходитися в стосунках одночасно.
Не наймудрішим рішенням розповідати про своїх колишніх партнерок, ставлячи при цьому їх своїй дівчині в приклад. Це може стати причиною сварок, а іноді і привести до розриву стосунків, оскільки дівчина почне припускати, що її хлопець подумує про повернення до колишньої подруги.
Якщо дівчина іноді гостро потребує уваги свого хлопця, то йому не варто забувати, що це не просто капризи. І суперрадою для нього буде те, що при будь-яких незрозумілих ситуаціях дівчині можна принести шоколадку. Інакше, неувага викличе образу, а вона, як відомо, може накопичуватися як снігову грудку.

Опубликовано: 03.10.2015 13:37

Самые распространенные ошибки парнейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia