Читай.net     
♦ Он и Она

Хто втомлюється частіше, чоловік чи жінки?

Хто втомлюється частіше, чоловік чи жінки?
Всіх цікавить питання про те, чому ми так часто втомлюємося? Головне, як з'ясувалося, це не пропускати сніданки і не пропускати тренування. Найчастіше, що чоловік, що жінки втомлюються і пропускають тренування. Кожен намагається пропустити тренування, щоб економити свою енергію. Однак сміємо запевнити всіх у тому, що така економія енергії працює проти кожного. Тренування дозволяють накопичити кисень в тканинах, які не дозволяють тілу відпочити.
Варто звернути увагу на кількість споживаної питної води. Недолік рідини в організмі позначається на загальному самопочуття. Зневоднення призводить до того, що обсяг крові в організмі зменшується і кров стає відповідно гущі. Таку кров серце важче перекачує, і організм втомлюється.
Споживання заліза також позначається на загальному самопочутті. При нестачі заліза людина відчуває себе млявим, роздратованим, слабким. Тому необхідно в свій раціон додати яловичину, квасоля, яйця, горіхи та овочі.
Ні в якому разі не можна пропускати сніданок, так як саме сніданок є паливом для організму на цілий день. Знайте, що якщо ви пропустите сніданок, млявість вам забезпечена.
Раціон, як з'ясувалося, відіграє найважливішу роль в житті людини. Якщо ви їсте перевантажену порожніми вуглеводами і цукром їжу, то скачки цукру і погане самопочуття з втомою вам забезпечені.
Безлад в будинку і офісі також здатний нашкодити людині. Захаращеність викликає психологічні коливання і перешкоди в переробці інформації.
Найчастіше, для того, щоб розслабитися, люди випивають ввечері келих вина, який згодом згубно позначається на працездатності мозку і всього тіла в цілому.

Опубликовано: 10.02.2015 18:19

Кто устает чаще, мужчина или женщины?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: