Читай.net     
♦ Он и Она

Кого запросити на весілля?

Кого запросити на весілля?
Часто список запрошених на весілля гостей стає причиною сварок між майбутніми родичами.
Одні мріють про тихе весіллі в тісному сімейному колі, інші ж навпаки, бажають закотити «бенкет горою». Але хто б там що не казав, а яким буде весілля вирішувати молодятам - адже це їх день! Тому не дозволяйте своїм родичам маніпулювати вами, навіть якщо всі витрати повністю лежать на їх плечах.
Перш ніж почати складання списку запрошених, визначитеся з сумою, які ви готові витратити на них. Для цього потрібно врахувати орендну плату за банкетний зал, вартість страв і т.д. Так ви зможете розрахувати приблизну суму, яку вам доведеться витратити на кожного запрошеного людини.
Запам'ятайте, що не можна нікого запрошувати до того моменту, як ви складете список гостей.
Трапляється так, що заскочені зненацька молоді запрошують на торжество когось хто поцікавився цим, а потім сильно про це шкодують. Тому радимо вам заздалегідь підготувати відповіді на подібні питання. Приміром, можна сказати, що ви поки точно не вирішили в який день буде торжество.
Не потрібно запрошувати родичів, яких ви не знаєте особисто. Якщо ви довірили складання списку своїм батькам, то попросіть не вписується туди тих людей, яких ви ніколи в своєму житті не бачили.
Якщо говорити про колег, то тут одне правило - або запрошувати весь колектив, або ж не запрошувати зовсім нікого. Винятком можуть стати лише дуже близькі друзі. Ще можна запросити свого начальника.

Опубликовано: 09.10.2014 21:01

Кого пригласить на свадьбу?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: