Читай.net     
♦ Он и Она

Дозвілля для двох

Дозвілля для двох
Щоб романтичні відносини якомога довше залишалися такими молодим людям потрібно організувати спільне дозвілля. Різні хобі вносять у спільну життя свіжі враження, і кожен раз допомагають відкривати в коханій людині щось нове. Чим можна зайнятися закоханим?
1. Кулінарія. Неймовірно зблизити двох закоханих миє спільне приготування вечері. Так у вас не виникатиме спорів щодо меню, чоловік буде долучатися до домашніх справ, а ще це дуже весело. Для спільної творчості підійдуть страви італійської кузні, які просто готувати і при цьому вони надзвичайно смачні. Спечіть печиво або виліпити з тіста один одного. Загалом, якесь блюдо ви б не обрали, позитивні емоції вам гарантовані.
2. Танці. Сьогодні мало сучасних чоловіків відвідують заняття танцями. Хоча такі теж є. Не обов'язково йти вчитися танцювати вальс, можна записатися на курс сучасного танцю. Адже вміння танцювати ще нікому не заважало.
3. Фотографія. Чудовим проведенням часу може стати прогулянка по місту з метою сфотографувати красиві і незвичайні місця. Після можна роздрукувати і збирати колекцію красот вашого краю. При цьому не обов'язково у вас має бути професійний фотоапарат. Підійде і камера мобільного телефону. А після захоплюючої прогулянки по місту, вечір ви можете провести за переглядом і редагуванням знятих знімків.
4. Спорт. Що це буде спільний похід в тренажерний зал або ж вихід на пробіжку в найближчому парку вирішувати тільки вам. Головне, що заняття удвох куди більш продуктивні і цікаві, ніж заняття в поодинці.
5. Перегляд фільмів. При цьому, правда, можуть виникнути розбіжності, адже хлопці та дівчата зазвичай воліють різні жанри. Але щоб не виникало сварок можна чергувати те, що подобається вам з тим, що подобається вашій другій половині.
6. Читання книг. У кожного є свої улюблені книги і ви, напевно, зі своїм коханим не раз їх обговорювали. Так чому б тепер вам разом їх не перечитати? Читання разом з коханим, це, мабуть, одне з найромантичніших занять.
7. Благодійність. Допомога нужденним - це так благородно! А якщо займатися цим удвох з коханою людиною, то ще й приємно. Приєднуйтесь до команди волонтерів та допомагайте тим, хто цього потребує.

Опубликовано: 07.10.2014 23:00

Досуг для двоихВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: