Читай.net     
♦ Он и Она

Весільний кортеж: які бувають і який вибрати?

Весільний кортеж: які бувають і який вибрати?
Весільний кортеж по праву називають основним весільним атрибутом кожного весілля, який необхідний для прогулянки молодят пам'ятними місцями. Так яким же він має бути?
- Економічний. Досить попросити своїх друзів і знайомих скористатися своїми авто і супроводити молодят на прогулянці. Це ідеальний варіант для пар з обмеженим бюджетом і тим, кому чужі понти.
Гідності такого кортежу: дешевизна.
Недоліки: Ваші друзі, які погодяться скористатися особистим авто не зможуть повноцінно розслабитися на вашому торжестві. До того ж всі автомобілі будуть, що називається «різношерстими», і можливо будуть випадати із загальної картини.
- Респектабельний. Більшість наречених хотіли б хоч на один день стати зіркою і відповідно автомобіль для торжества теж повинен бути зоряним. Сьогодні існує досить багато компаній, які пропонують послуги з оренди лімузинів.
Переваги: молодятам не потрібно переживати за прикрасу машини, комфорт гостей. Вони можу бути впевненими, що такий кортеж, безумовно, буде яскравим і виділяється на тлі натовпу.
Недоліки: порівняно висока ціна оренди.
- Романтичний. Кращим варіантом для романтиків може стати позолочена карета або потрісканий кеб. Це віє якимсь шармом, що не може не залишитися без уваги оточуючих.
Переваги: Краса і незвичність.
Недоліки: Ви не завжди можете передбачити якою буде погода в день торжества. Такий кортеж неможливий в осінньо-зимовий період.
- Екзотичний. Тут все залежить від фантазії молодят. Це можуть бути і шатри на спині слонів і квадрацикли в оточенні байків, гоночні катери і т.д. Кожне агентство, яке надає весільні послуги, має у своєму арсеналі різні варіанти таких кортежів. Все залежить від вашого бажання і можливостей.
Переваги: оригінальність.
Недоліки: Не можливо врахувати капризів природи і погоди. До того ж такий кортеж вам обійдеться дорожче, ніж той же лімузин.
Опубликовано: 05.10.2014 21:26

Свадебный кортеж: какие бывают и какой выбрать?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: