Читай.net     
♦ Он и Она

5 поширених помилок жінки в ліжку

5 поширених помилок жінки в ліжку
Виявляється, що у жінок в ліжку є шкідливі звички, які виводять чоловіків з рівноваги. І кількість таких жінок з шкідливими звичками досить значне, хоча самі вони природно цього не помічають. Ліквідувавши в собі ці недоліки, кожна з вас запросто стане кращою коханкою.
Помилка 1. Ви не берете на себе ініціативу. А даремно, багатьом чоловікам подобається, коли секс контролює жінка. Тому хоч зрідка беріть все в свої руки. Але не перестарайтеся, залиште і чоловікові небагато місця в цій грі.
Помилка 2. Ви постійно соромитеся. Багато хто дійсно не люблять, коли їх чоловік бачить оголеною. І причина цього - комплекси. А як виявляється сором - це прямий шлях до сексуального забуття. Тому полюбіть своє тіло і його полюбить чоловік.
Помилка 3. Не говорити про свої уподобання в ліжку. Ваш чоловік повинен знати, як можна змусити вас тремтіти від задоволення. І для цього не обов'язково говорити, є маса способів показати це без слів, наприклад, направити його руку своєю.
Помилка 4. Відмова від усього нового. Таким чином, ви прирікаєте свої сексуальні відносини на рутину. Що може бути гірше щоденного повторення одного і того ж? Міняйте час, місце, позу, підключайте сюди еротична білизна, інтимну косметику і ви навіть не помітите, як станете супер-коханкою.
Помилка 5. Мовчання. Ні, кричати як порно зірки в дешевих фільмах звичайно не потрібно, але пару легких стогонів або слів, які можуть порушити партнера не завадять.

Опубликовано: 30.08.2014 17:36

5 распространенных ошибок женщины в постелиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: