Читай.net     
♦ Он и Она

Розваги "золотої" молоді

Розваги
Розваги становлять невід'ємну частину нашого життя. Тільки розважаються все по-різному: одним достатньо набрати в пошуку "ігрові автомати піраміда онлайн безкоштовно" і віддатися на всю ніч азарту, а іншим необхідний екстрим або повний розгул упереміш з наркотиками. "Пристрасті" у всіх різні і залежать вони від готівки в кишені. Прийнято вважати, що найбільш розгульними і витратними є нащадки мільйонерів (мільярдерів) або так звана "золота" молодь. Чи так це? Пробіжимося за деякими знаменитостям, чиї батьки забили досить величезний сімейний бюджет, і дізнаємося, як проводять час вони - "золоті" дітки "золотих" батьків.
Є такий Володимир Євтушенков, чий статок перевищує 7,5 мільйонів. Дочка його Тетяна із задоволенням пішла по стопах батька, продовжила бізнес, а у вільний час займається зовнішністю. І не дарма її в 2005 році назвали однією з московських красунь.
Незважаючи на те, що Анну Анісімову називають другою Періс Хілтон за її пристрасті до розгулу, у неї є гідна мрія - стати повноправною власницею власного рієлтерського бізнесу. Думаємо, якщо мільйон доларів за вечірку на одну ніч Анна знаходить, то з батькових 2 мільярдів "нашкрябає" собі на мрію.
Цвєткова Катерина взагалі унікальна дівчина. Папа-олігарх, який володіє 5 мільярдами, зумів виховати її так, що Катя мріє про допомогу всім дітям у світі. Заради цього він створив благодійний центр, у якому Катерина проводить більшу частину часу. І при цьому не забуває про навчання! Вона вважається однією з успішних студенток МДІМВ. Погодьтеся - престижно і здорово, що існують такі діти олігархів.
Ще одна чудова виключення з правил - діти Потаніни, Іван та Анастасія. Їхній батько володіє 11,5 мільярдами доларів. А діти захопилися спортом. І не яким-небудь футболом або тенісом, а аквабайком. Для Росії це екзотичний вид спорту, але Настя вже стала чемпіонкою світу, а Іван - чемпіоном РФ. А ще Настя знайшла себе у фрістайлі і слаломі, навіть показує гарні результати. А Іван захопився бадмінтоном і долучив батька до цього спортивного змагання. Разом вони навіть виступали на чемпіонаті. Тобто не всі діти просаджують кровно зароблені гроші батьків по нічних клубах. Є й такі, що примножують багатство. Причому, багатство не обов'язково грошове - куди приємніше знати, що твій син досяг своїми силами якихось результатів у житті, а не сидить на шиї, періодично випрошуючи банківську картку.
Опубликовано: 06.06.2014 21:39

Развлечения "золотой" молодежи



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии: