Читай.net     
♦ Он и Она

Міс Сепаратизм

Міс Сепаратизм

Жінки вже не прагнуть приховувати своїх бажань щодо кар'єри. Прикладом цьому служать Наталія Поклонська , прокурор Криму і секс-символ Японії, і Олена Лукаш , екс-нардеп при Януковичі. Сьогодні можна провести справжній конкурс серед жінок , що несподівано висунулися на тлі політичних діянь в Україні . Взяти , наприклад , Наталю Вороніну , міністра культури Донецької Народної Республіки . Дончанка з проживання та народженню , ця гламурна дівиця була відома як власниця бутику і модельного дому імені себе , а також як дизайнер конкурсів «Міс Донбас».

Пишногруда Наталія вперше показала себе в 2012 році, коли брала участь у підготовці першого дефіле для донецького конкурсу краси. Колеги по цеху відгукуються про неї , як про наполегливу дівчину, з амбіціями . І кажуть , що вона значно виросла у професійному плані. Свого тіла красуня не приховує і навіть викладає цікаві знімки з пляжів.

Ще одна дама , яка стала міністром культури Луганської Народної Республіки , може брати участь у жартівливому конкурсі. Це Ірина Філатова , якій пророкують навіть портфель міністра закордонних справ. Не встигла Ірина відсвяткувати своє призначення , як в соцмережах з'явилися відверті фотографії Ірини в купальнику і без , на тлі дивних пейзажів : на лавці , з пляшкою пива , у залізниці . Сама Ірина цю сторінку в мережі не відвідує , а вважає за краще виступати в скромних образах.

Опубликовано: 28.05.2014 19:38

Мисс СепаратизмВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia