Читай.net     
♦ Он и Она

Любов як вона є

Любов як вона є

Для того щоб стати люблячою парою , треба спочатку полюбити , це зрозуміло. Але на цьому «робота» над відносинами не закінчується. Якщо дотримуватися кількох правил , можна надовго зберегти ваші стосунки.
Не викликайте почуття ревнощів один у одного . Ревнощі не сприяють зміцненню сім'ї , відносин. Вона є руйнівною , тому намагайтеся якомога менше викликати негативу.
Не вимагайте у відповідь доказів любові . Якщо ви полюбили один одного , то перебуваєте на рівних умовах. І вимагати зайвий раз від партнера чогось надприродного не варто.
Не намагайтеся змінювати партнера. Якщо ви прагнете в ньому щось змінити , значить, ви любите не його , а себе . І намагаєтеся пристосувати його під себе. Любляча людина приймає іншого таким , яким він є.
Не докучайте коханої людини фразами , типу «мені нудно» , «поговори зі мною». Суспільство коханої людини не гарантуватиме стовідсоткової щастя. Тому будьте готові залишатися наодинці самим з собою - розумній людині одному не нудно.
Якщо партнер абсолютно непередбачуваний , то це вбиває почуття і розхитує нервову систему. Якщо передбачуваний, то життя перетворюється на сіру нудьгу. Потрібно вибирати золоту середину .
Якщо ви хочете заміж за принца , спочатку самі станьте принцесою. Любіть себе , не розчиняються у відносинах , щоб не втратити своє Я. Інакше любити вас буде нецікаво. Будьте готові до компромісів .

Опубликовано: 10.04.2014 18:41

Любовь как она естьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: