Читай.net     
♦ Он и Она

Якість сну можна поліпшити

Якість сну можна поліпшити


Динамічний ритм нашого життя змушує нас ввечері доповзати до ліжка і падати від втоми. А вранці розумієш , що сон не приніс полегшення . І здається , що коло втоми замкнулося , і немає виходу. Але він є!
Ні за яких умов не допускайте , що в спальні панував безлад . Нехай зал завалений одягом, іграшками, але спальня повинна бути чистою , затишною, теплою , без зайвих предметів .
Треба стежити за температурою в спальні. Найбільш комфортним є діапазон між 16 і 18 градусами . Кондиціонер добре , але є небезпека застудитися. Обігрівач теж добре , але є шанс «пересушити» повітря . Так що все в міру.
На ліжку треба спати , а не зашивати білизну, з'ясовувати стосунки , розкладати ноутбук і т.д. Тіло повинне виробити рефлекс: ліг на ліжко , значить відпочивати прийшла пора. Ну і про секс не забувайте .
Дотримуватися режиму необхідно, щоб не збивати з ритму внутрішні біологічні годинники . Бажано вставати і лягати в один час , навіть у вихідні . Раз переспати - це нормально , але регулярне пересипання веде до стресів.
Можна придумати свій сімейний ритуал укладання до сну. Послухати легку музику , випити чашку трав'яного чаю. Організм стане звикати до цього і спрацьовувати як на сигнал «до сну» .
Всі проблеми залиште на папері. Якщо вас щось турбує і не дає заснути - викладіть це на папері і забудьте. Папері все одно, а от вам недосип загрожує проблемами.

Опубликовано: 25.02.2014 18:54

Качество сна можно улучшитьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: