Читай.net     
♦ Он и Она

Полюбити легко, а от розлюбити ...

Полюбити легко, а от розлюбити ...

Закохатися і розлюбити - дві абсолютно протилежні за складністю почуття. Якщо любов як іскра, вражає найчастіше відразу, але нелюбов тліє як вуглик, не даючи спокою довгі роки (а деяким і десятиліття) . Як же пройти шлях від любові до нелюбові , уникаючи втрат і ненависті , якщо раптом трапилася «непотрібна» вам любов?

1 . Зізнайтеся собі , що проблема є. Вона полягає в придушенні почуттів . Визнання в проблемі - вже крок до вирішення .

2 . Подивіться на ситуацію з боку , начебто на відносини вашої подруги. Але тільки в ракурсі «відносини закінчилися назавжди».

3 . Повністю видалити об'єкт з життя: зітріть номери телефонів , видаліть профіль із соціальних мереж , не відповідайте на незнайомі номери (хоча б тимчасово) . Бажання побачитися хоч на секунду перші дні буде божевільним.

4 . Прийміть рішення розпочати нову сторінку . Емоції будуть захльостувати , але спробуйте ставитися до них , як до високої температури при хворобі: вона корисна , щоб вбивати мікроби і віруси. Імунна система вашої душі загартується з часом.

5 . Перспективи розриву повинні для вас стати позитивними . Наприклад , тепер можете спілкуватися з подругою, яку так Він не любив ; готувати СВОЇ улюблені страви ; балувати новими туфлями замість покупки пива з раками і т.д.

6 . Поставте свої бажання на перше місце і почніть самостійний рух вперед. Буде страшно, сумно , тоскно , нудно й небезпечно - але цей рух , це життя!


Опубликовано: 10.02.2014 19:21

Полюбить легко, а вот разлюбить…Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: