Читай.net     
♦ Он и Она

Як розпізнати ідеального партнера

Як розпізнати ідеального партнера

Вчені з США та Канади придумали систему розпізнавання в чоловікові позитивних якостей, необхідних для створення сім'ї. Якщо ви хочете доброго і люблячого чоловіка, то посадіть його навпроти і розкажіть йому про свої біди і проблеми. При цьому уважно спостерігайте нема за відповідями, а за поведінкою. Якщо чоловік слухає, киває, підтакує і висловлює співчуття, то, швидше за все, що він володіє так званим «геном доброти», який впливає на поведінку чоловіка в шлюбі самим позитивним чином.
Вчені провели тест: 23 добровольця діляться з коханими своїми проблемами, а потім записане відео демонструється 100 незнайомим з парами людям. Останні повинні були оцінити поведінку слухача і визначити, яким, на їхню думку, він стане чоловіком.
Ті чоловіки і жінки, які отримали оцінку добрих і чуйних, як правило, володіли підвищеним вмістом в організмі окситоцину - гормону «турботи», що відповідає за увагу до інших людей. Відбувається все на генетичному рівні, що і підтвердив керівник проекту Олександр Коган: «Дослідження показало, що сама незначна зміна на рівні генетики може суттєво впливати на поведінку людини, що стає помітним для оточуючих» .
Таким чином, стає ясно, що зв'язок між генами, гормонами і поведінкою занадто явна, щоб нехтувати цим. Якщо ваша половина висловлює максимум співчуття, то шанс на отримання чуйного чоловіка величезний.

Опубликовано: 03.01.2014 17:40

Как распознать идеального партнераВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: