Читай.net     
♦ Он и Она

Плавати з дитинства. Чи реально?

Плавати з дитинства. Чи реально?

Поява маляти відразу змінює життя всієї родини. У будинку з'являються ріжки і памперси , дитяче ліжечко займає краще місце в кімнаті , а у ванній поселяється маленька дитяча ванночка для купання грудничка . Купання дуже корисно дитині , водні процедури показані щодня. Це відомо всім , але навіщо це робиться не всім зрозуміло. Немовля чистий , він не потребує відмиванні бруду , а водні процедури повинні бути для нього оздоровчими . Втім , багато батьків вважають за краще купати малюка у великій ванні. Зараз навіть з'явилися круги для купання новонароджених. Дуже ефективні такі кола при тривалому купанні у великій ванні або басейні .

Прогресивні дитячі педіатри рекомендують приділяти купанню якомога більше часу. У воді дитина рухається зовсім по -іншому. З одного боку , він при кожному русі долає опір води , м'язи працюють активніше , краще розвиваються . З іншого боку , саме тіло у воді легше , малюк може сидіти і навіть ходити у воді набагато раніше , ніж на суші. Привчивши дитини до купання , мама забезпечує йому регулярну гімнастику , гартують процедури і потужний стимул для розвитку. У воді всі предмети зовсім інші на дотик , це збагачує досвід дитини .

Розроблена ціла методика навчання дітей плаванню з дитячого віку . Основні уроки проходять , звичайно , в басейні , але почати можна і в домашній ванні . Для початку необхідно навчити малюка затримувати дихання . Грудничок не розуміє слів , зате у нього є рефлекси , які можна використовувати при навчанні. Якщо кілька крапель води потрапляють йому на ніс , дихання затримується , і дитина може зануритися під воду без шкоди для себе . Для навчання на перенісся дитини бризкають водичкою , кажуть - « Пірнаємо ! » , - І проводять його під водою. Це називається подниріванія . Процедуру можна повторити кілька разів , з часом малюк буде затримувати дихання по команді. Якщо до трьох - чотирьох місяців дитина навчиться пірнати , до року він обов'язково навчиться плавати.

Але з усіма процедурами і тренуваннями купання малюка непомірно розтягується. Йому , звичайно , подобається бовтатися у теплій водичці , в мамі важкувато по півгодини , а то й годині сидіти і підтримувати голівку чада. Зараз у продажу з'явилися спеціальні круги для немовлят. Таке коло надівається не так на тулуб , як звичайний, а на шию. У ньому дві камери , він щільно прилягає до шийки і надійно утримує голівку над водою. Тому варто придбати якийсь червоний надувний круг SWIM - TRAINER . Повна безпека малюкові гарантована , але з ванної все одно виходити не можна .

Коли купати малюка: вранці чи ввечері? Більшість діточок після купання міцно засинають , але деякі навпаки перезбуджуються і веселяться ще години або два. Якщо дитина після водних процедур довго заспокоюється , краще купати його вранці або вдень. Але в більшості випадків проводиться вечірнє купання .

Якщо в дитячій поліклініці є басейн , це дуже добре. Варто записатися туди і ходити , вчитися плавати.

Опубликовано: 26.10.2013 19:13

Плавать с младенчества. Реально ли?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: