Читай.net     
♦ Он и Она

Щасливий день в житті

Щасливий день в житті
Весільна урочистість - це хвилювання, красиві ритуали, рішучий крок в житті і, звичайно, застілля. І зовсім не все одно, де проводити його: в їдальні з фарбованими стінами або в розкішних урочистих умовах банкетного залу. Просторий і прикрашений зал просто потрібний. Але часто самостійна прикраса може принести немало клопоту і проблеми. Буває так, що на красивий банкетний зал справжня черга: урочистості в нім проходять одно за іншим. І часу на прикрасу залишається зовсім мало. Якщо гості перед вами були такі культурні, що прибрали за собою усі кульки і квіти, то порожнє приміщення нарядити легше. Але якщо в сум'ятті, недоліку часу або егоїстичному відношенні до інших, зал залишився неприбраним, але доведеться попрацювати удвічі, щоб встигнути забратися і нарядити приміщення. Навіщо вам такі проблеми? Краще замовте прикрасу залу фахівцями.
У розпорядженні кожної компанії, що займається подібного роду приємними справами, є усі потрібні атрибути. Напередодні весілля ви виберете вподобану композицію з каталогу наданих фотографій і потім вже прийдете святкувати в готовий прикрашений зал. Варіантів прикраси величезна множина. Повітряні кулі і квіти, звичайно, головні компоненти святкового залу. З них можна створити арки, під якими сидітимуть наречена з женихом, розкішні букети великого розміру, композиції у вигляді сердечок, голубів, вінків і інших оригінальних фігурок. Усе це укупі створить привітну атмосферу захвату, щастя і радості. Марш Мендельсона в таких стінах стане справжнім святковим гімном любові.
Останнім часом більшість пар вибирають кулі для прикраси, з яких складають цілі картини на стінах, столах або стелі. Гелієві кулі розташовують на стелі, відпускаючи вгору, створюючи барвисті картини. Звичайні кульки круглої, овальної або форми серця зав'язують у букети, розвішувавши на стінах або по арці наречених.
У організаторів весіллів залишається багато часу на інші приємні справи, якщо прикрасою залів займаються справжні професіонали. Коли з Палацу одруження гості відправляться на банкет, то прибудуть у вже готовий зал, в якому кожна нотка буде закінченою. Ви не помітите людей за спиною, що метушаться, намагаються непомітно поправити букет, прибрати "гріхи" і недоробки. Тільки спокійна і урочиста атмосфера здатна подарувати істинне відчуття свята.
Опубликовано: 03.12.2012 21:36

Счастливый день в жизниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: