Читай.net     
♦ Он и Она

Вагітна Анна Седокова нажахала фанатів новиною

Вагітна Анна Седокова нажахала фанатів новиною

Українська співачка Анна Сєдокова переживає: чи залишилася вона ще секс-символом.

Відома екс-віагрянка, яка була в “золотому складі“, а нині сольна артистка Анна Седокова завжди виглядала бездоганно: гарна зачіска, карколомні, відверті сукні, бездоганний макіяж, передаєКорупція.Стар

Зараз співачка, перебуваючи в цікавому положенні, задається питанням: чи сексуальна вона до цих пір.

На своїй соцсторінці Анна розповіла, на скільки кілограмів вона поправилася і як важко їй переносити вагітність.

“Мій Instagram втратив свою сексуальність? Ну це досить проблематично зробити зараз, коли у тебе плюс 15 і це тільки попереду. Зліва за руку приблизно 20 кг і праворуч 40. Вчора ввечері так втомилася, що о восьмій вечора просто випила знеболювальне, лягла на ліжко ногами вгору і заснула. Прокидаюся в жаху від того, що у ванній хтось купається! Діти! Самі! Намагаюся встати, розумію що не можу. Чую Аліна купає Моніку. Покупала, переодягнула, уроки перевірила і привела до мене. Вранці прокидаюся у Аліни вся голова в маслі, виявилося Мо (Моніка – прим.ред.) їй вчора чарівні маски робила“, – поділилася Седокова.

Крім взаємин, своїх дочок 12-річної Аліни і п’ятирічної Моніки, Седокова також розповіла, в який час доби відчуває себе краще.

«Вранці добре, пузико ще не таке важке , але дихати, коли просто лежу, вже складно. Ось. Це власне замітки з життя секс-символу. Сподіваюся, ще не колишнього“, – додала співачка.

 

Опубликовано: 13.03.2017 22:03Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia