Читай.net     
♦ Он и Она

Анастасія Волочкова зганьбилася в Таїланді

Анастасія Волочкова зганьбилася в Таїланді

Анастасія Волочкова опублікувала нові знімки в соцмережі, чим викликала бурхливу сварку в своїх коментарях. На захист зовнішнього вигляду і фігури артистки за злісні відгуки користувачів заступилися інші.

Балерина Анастасія Волочкова привітала всіх жінок зі святом за допомогою чергового пікантного шпагату. Однак після того як в Мережу потрапили знімки в купальнику в коментарях розгорівся справжній скандал, пише Корупція.Стар

Спортсменка відпочиває в Таїланді в місті Пхукет, де вона ніжиться в Андаманському морі, постійно публікуючи свіжі фото в купальнику. Фігуру 41-річної зірки тут же вирішили обговорити шанувальники, які залишили безліч несхвальних коментарів.

“Анастасія, ви неймовірно жахливі в своїх купальниках. Відкрийте очі. Це ж не красиво і смішно “,” Кошмар !!!! Жах! !! ? Навіщо це виставляти “,” Ось це у неї грудна клітка “,” … баалеріна лооошадь стара “,” А плечі в два рази ніж таз “, – писали користувачі під знімком Анастасії.

Однак на захист балерини заступилися і втерли носа усім злісним коментаторам: “… ви взагалі звідки такі породження , а?! !!! Фу Які ви противні, мерзенні створіння … цікаво, ваше найближче оточення знає, як ви живете тут в мережі, яке у вас нутро, як ви відзиваєтеся …?! Тут то ви себе не приховуєте, У всій красі викладаєтеся в образах … які б не були плечі, купальник, особа, талія і т д … як можна?! Писати людині під фото це?! А?! Ще й хто пише!? Фу !!!!!! Чесно … мені за вас соромно, я не стала прикріплювати ще купу акаунтів такого ж виконання … загляньте до себе в середину-вам від самих себе після таких бридких коментів в в чужій адресу не нудить?! Анастасія, Мені щиро за вас прикро, що вам доводиться таке читати … але ви не звертайте уваги … “, – встав на бік зірки користувач з ім’ям tokova_albina.

Анастасія Волочкова після таких відгуків зовсім закрила можливість коментувати її деякі фото, проте знімки викладати не перестала.
 

Опубликовано: 10.03.2017 23:35Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia