Читай.net     
♦ Он и Она

Чоловік Слави з “НеАнгелів” показав, як використовує груди дружини

Чоловік Слави з “НеАнгелів” показав, як використовує груди дружини

На знімку обранець виконавиці, який до того ж є відомим київським пластичним хірургом, спить у неї на грудях, пише Корупція.Стар

Едгар звернувся до усіх чоловіків і нагадав їм про переваги великих грудей. Мабуть, сильній статі цей пост сподобався як ніколи. А от дівчатам… Дехто з них навіть сказав, що “так не чесно”.

Камінський своє селфі підписав: "Чоловіки, ось вам ще один плюс наявності належного об’єму жіночих грудей. Під час перельотів Вам буде м’яко, зручно і комфортно."


Путешествия и туризм

В Брюсселі домовилися про український безвіз
Розгляд – за 2 дні

На консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії було досягнуто згоди щодо запуску візової лібералізації для громадян України.

Про це повідомляє мальтійське головування в ЄС, представник якого брав участь у зустірічі, пише Корупція.Інфо
 

«Представники мальтійського головування та Європейського парламенту досягли проміжної згоди щодо візової лібералізації для українців, які відвідують Євросоюз», – йдеться у повідомленні.

Водночас не уточнюється, чому йдеться про проміжну згоду, адже за стандартною процедурою тріалог не має проводитися повторно.

В мальтійському головуванні також окремо зазначили, що вже в четвер, 2 березня, питання скасування віз для України буде винесено на зустріч постпредів країн-членів ЄС (COREPER), яка відбудеться в Брюсселі.

Розгляд на COREPER стане першим етапом схвалення безвізу на рівні країн-членів.

 

Опубликовано: 28.02.2017 23:58Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia