Читай.net     
♦ Спорт

Головний тренер київського «Динамо» подав у відставку

Головний тренер київського «Динамо» подав у відставку
Від екс-футболіста, а нині головного тренера київського футбольного клубу «Динамо» Сергія Реброва надійшла заява про те, що заключний матч Прем'єр-ліги сезону 2016 \ 17 стане фінальною крапкою для його тренерської кар'єри. Офіційна заява відбулося під час одеської прес-конференції по завершенню зустрічі на поле «Динамо» і «Чорноморця». За словами Реброва, президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс підтримав його рішення. Сергій Ребров в роздягальні подякував команді за час, проведений разом.

Можливо, що це рішення було прийнято власниками футбольного клубу, оскільки в даний час Ребров йде в нікуди, зазначивши, що місце майбутнього працевлаштування на сьогоднішній день їм не обговорювалося ні з ким. Слід нагадати, що тренерська кар'єра Сергія Реброва в київському футбольному клубі «Динамо» розпочалася рівно три роки тому. Під його керівництвом попередні два роки стали для команди призовими з отриманням титулу чемпіонства України. Невдалим для тренера став минулий сезон, коли команда «Динамо» поступилася чемпіонство за Кубок України "Шахтарю" (Донецьк), а, також, вибула з групи в Лізі чемпіонів.

З'явилася неофіційна інформація про те, що головне тренерство клубом передадуть колишньому футболістові ФК «Динамо» Олександру Хацкевичу (Білорусь). Сьогодні, 1 червня 2017 очікується офіційне представлення головного тренера і повного складу фахівців, які увійдуть в тренерський штаб. Українські шанувальники футболу з нетерпінням чекають ім'я того, хто буде в подальшому тренувати «динамівців».

Опубликовано: 01.06.2017 10:27

Главный тренер киевского «Динамо» подал в отставкуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: