Читай.net     
♦ Спорт

Президент Прімери відкриє кримінальну справу

Президент Прімери відкриє кримінальну справу
На те, що Роман Зозуля вимушений був повернутися в "Бетіс" з "Райо Вальєкано" відреагував президент Прімери Хавьєр Тебас. Він прокоментував ситуацію, яка склалася навколо українського нападаючого.
Він заявив, що вже спілкувався з представниками "Бетис" з "Райо Вальекано", а в п'ятницю він зустрічається з Романом. І якщо під час цієї зустрічі з'ясується, що в "Райо" незаконно обійшлися з українським футборлистом, то позиція самого клубу буде однозначною: буде відкрито кримінальну справу. Не можна допустити, щоб футболістів обмежували в їх правах підкреслив Хавьєр Тебас. Існує свобода і не можна кривдити переконання і ідеї жодної людини, заявив він.
Варто нагадати, що "Бетіс" вирішив відмінити оренду Романа Зозулі в "Райо Вальєкано" унаслідок угороз, що почалися, і тиску з боку ультрас цієї команди, що звинувачували 27-річного футболіста в нацизмі із-за фото, на якому український спортсмен був у футболці із зображенням національного ГербаУкраїни.
Події прийняли несподіваний поворот, оскільки навколо них розгорівся гучний скандал. У результаті, на "Райо Вальєкано" можуть завести кримінальну справу, а Роман Зозуля не зможе вийти на поле до кінця цього сезону, як того вимагає регламент ФІФА.
Проте, мадридський клуб спробував виправити ситуацію. За деякими даними, Роману вже запропонували повернутися в розташування команди, а також надали гарантії безпеки. Тепер українському форвардові належить дати відповідь до понеділка. Також в "Райо Вальєкано" заявили, що на деяких ультрас вже заведені кримінальні справи за примус українського спортсмена покинутиклуб.

Опубликовано: 03.02.2017 22:35

Президент Примеры откроет уголовное делоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia