Читай.net     
♦ Спорт

Василь Ломаченко повинен перемогти Ніколаса Уолтерса

Василь Ломаченко повинен перемогти Ніколаса Уолтерса
Український чемпіон світу по боксу Василь Ломаченко зустрінеться на рингу з ямайським боксером Ніколасом Уолтерсом в Лас-Вегасі щоб захистити титул WBO. Суперник Ломаченко набагато досвідченіше і його вважають кращим бійцем дивізіону. Ямаєц відрізняється фізичною потужністю і своїм знаменитим ударом. У професійному боксі Уолтерс взяв 26 перемог в 27 боях, з яких 21 перемогу було отримано нокаутом. Як професіонал Ломаченко провів усього лише 7 боїв, з яких шість були переможними і один з поразкою.
Там не менше, Ломаченко називають кращим боксером сучасності. Свого успіху український чемпіон добився за рахунок любительської кар'єри - він є двократним олімпійським чемпіоном, чемпіоном світу і Європи. До своїх 28 років Василь встиг провести 397 поєдинків, в яких було взято 396 перемог. Проте головним козирем Ломаченко є його манера боксувати. На рингу він відрізняється високою швидкістю, тому його опоненти не устигають за ним. Поєднання високої швидкості з роботою ногами, високим інтелектом і умінням розрахувати правильно момент ставить Ломаченко в один ряд зі знаменитимПакьяо.
З іншого боку для Америки боксер у віці 28-29 років повинен мати в середньому близько 30 боїв за усю його професійну кар'єру, чого немає Ломаченко. І це його недолік, оскільки на професійному рингу він стає залежимо від посередників через те, що до цього моменту ще не встиг обзавестися потрібним іміджем і зв'язками.
Проте, усі формальності пройдені і контракт на бій підписаний. Василю Ломаченко належить битися з дуже серйозним суперником, якого можна вважати самим найсильнішим за усю недовгу кар'єру українця в професійному спорті. Бой проходитиме в ніч з 26 на 27 листопада.

Опубликовано: 25.11.2016 23:13

Василий Ломаченко должен победить Николаса УолтерсаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: