Читай.net     
♦ Спорт

Зірка світового футболу засуджений до ув'язнення

Зірка світового футболу засуджений до ув'язнення
Згідно з рішенням Каталонського суду, футболіста Ліонеля Мессі і його батька чекає тюремний термін в один рік і дев'ять місяців. Зірку світового футболу звинуватили в несплаті податків.
Проте, очевидно, покарання відбувати нікому не припаде, оскільки згідно з іспанським законодавством замість такого недовгого терміну можна сплатити штраф.
Знаменитий футболіст з Аргентини ось вже багато років є гравцем каталонської "Барселони". Судовий розгляд, який було почато проти нього і його батька має відношення до 2007-2009 років, впродовж яких футболіст отримував фінансування за використання його зображення. Справа стосується суми усього лише в чотири мільйони євро. У результаті, рішенням суду футболіст і його батько були визнані винними в тому, що ухилялися від сплати податків.
Згідно із заявою прокурорів, представники Мессі і сам футболіст користувалися податковими офшорами, щоб приховати доходи. Проте, за словами самого Мессі, він взагалі не вникав в стан своїх фінансових справ. Він тільки займався своєю кар'єрою і підписував документацію, яку давав йому батько.
За словами свідка, який відповідав за підготовку податкових декларацій Мессі, він зовсім не бачив тих документів, оскільки їх контролем займався його батько. У свою чергу, батько футболіста, заявив, що не вважав потрібним посвячувати сина в подробиці.
В результаті, суд визнав винним і знаменитого футболіста, і його батька, призначивши їм тюремний термін в 21 місяць. Проте, обоє відбудуться тільки штрафними санкціями у вигляді двох мільйонів євро для Ліонеля, і півтора мільйони повинен сплатити його батько. Рішення Каталонського суду може бути оскаржено у Верховному суді, тому вирок може бути надалі пом'якшений.

Опубликовано: 08.07.2016 18:17

Звезда мирового футбола приговорен к тюремному заключениюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia