Читай.net     
♦ Спорт

Ювілейна велогонка у Львові

Ювілейна велогонка у Львові

Символом україно-польської дружби вже вкотре стане велогонка у Львові. Пройде все це подія 14-15 червня вулицями старовинного Львова. Все погоджено з мерією, причому траса буде зачіпати Львівську та Івано-Франківську області. Всього 2 етапу змагання на території нашої країни. Ще 4 етапи пройдуть на території Польщі, а саме: Люблінське воєводство. Відкриття велогонки відбудеться в 10:00 14 червня перед Оперним театром у Львові. Після цього всі учасники пройдуть до старту на виїзді з міста. Старт відбудеться о 11:00 біля села Малехів.

Маршрут гонки досить різноманітний, тому на учасників чекає важке випробування і цікаве, захоплююче подія. Перший етап складається з траси 150 км. Вранці 15 червня відбудеться нагородження переможців першого етапу. Нагородження о 9:30 після чого учасники знову колоною проїдуть по Львову і відправляться до старту другого етапу. Нова траса буде 145 км. Цього разу фініш буде в місті Замость в Польщі. Всього протяжність велогонки буде понад 700 км.

Взяти участь в такому змаганні відібрано 16 команд. Природно, по 8 команд з кожного боку країн-учасниць. У складі українських команд дві з них з Львівської області. Судити змагання буде Олександр Бірюков - суддя національної категорії з Тернополя.

Змагання обіцяє бути цікавим і спекотним. Хоч це і велогонка дружби України і Польщі, але дух суперництва ще ніхто не відміняв, тому кожна команда буде намагатися залишити суперників позаду. Всі бажаючі можуть приєднатися до змагань в якості глядача.

Опубликовано: 07.06.2016 22:57

Юбилейная велогонка во ЛьвовеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia