Читай.net     
♦ Спорт

Спортсмени з Івано-Франківська стали призерами світового чемпіонату

Спортсмени з Івано-Франківська стали призерами світового чемпіонату
На шостому по рахунку Чемпіонаті світу серед пожежників третє місце зайняла українська юнацька збірна. Змагання проходили у Білорусі в місті Гродно. Всього в змаганнях брали участь команди з десяти країн. Українська збірна була на висоті і показала відмінні результати, гідно представивши нашу країну на міжнародних змаганнях. Кожен член української команди виклався по максимуму. Завдяки прагненню наших юнаків до переможних результатів, їх спортивний азарт і бойовий настрій стали запорукою цього успіху.
Хлопці, які брали участь в пожежній естафеті, встановили новий рекорд і виграли бронзові нагороди.
Як підкреслив старший тренер юнацької збірної, результати, які продемонстрували наші хлопці, можна назвати на межі можливого. Цими виступами юнакі з Прикарпаття гідно завершили спортивний рік, який приніс їм ще декілька перемог.
Важливе значення мала високоякісна підготовка, яка була спрямована спеціально на отримання високих результатів на Чемпіонаті. Тренування проходили в одному із спортивно-оздоровчих комплексів Прикарпаття. Там були створені усі необхідні умови для цього. Юних спортсменів підтримував полковник Володимир Чернецький, який працює в службі цивільної оборони області. Тренування спортсменів були забезпечені усім необхідним. Також було зроблено все, щоб юнаки могли повноцінно відпочивати і відновлювати свої сили. Хлопці не шкодуючи сил налаштовували себе тільки на перемогу. Тому результати їм вдалося продемонструвати дуже високі і увійти до трійки лідерів.

Опубликовано: 12.08.2015 21:34

Спортсмены из Ивано-Франковска стали призерами мирового чемпионатаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: