Читай.net     
♦ Спорт

Каскадер з Австралії проїхався на мотоциклі по воді

Каскадер з Австралії проїхався на мотоциклі по воді
Мотогонщик і каскадер з Австралії викликав фурор на своєму мотоциклі, який він перетворив на амфібію. Тепер йому з легкістю даються не лише бездоріжжя і водні перешкоди, але і океанська гладінь.
Варто відмітити, що для проїзду по воді зовсім не потрібна попередня підготовка, а також міняти режим. Мотоцикл з легкістю долає водну поверхню і складні місця на суші.
Більше двох років мотогонщик готував свій мотоцикл. Декілька десятків модифікацій було випробувано за весь цей час. А під час випробувань він трохи не загинув. Після довгого і ризикованого пошуку він став володарем унікального мотогидроцикла. На такій машині можна їздити по найжахливішому бездоріжжю, долати відстані між невеликими островами і навіть освоювати новий вид спорту, який дістав назву мотосерфінгу.
У підсумкової версії такого мотоцикла вийшло дуже елегантне технічне рішення. Він оснащений двома пластинами водних лиж. Переднє колесо вставлене в проріз першої пластини. Друга пластина розміщена між колесами. Їзда по вибоїнах ускладнена із-за лиж, проте виконання трюків стало навіть простіше, оскільки завдяки пластинам мотоцикл злегка стабілізується. У разі гострої необхідності передню лижу можна легко зняти і також швидко встановити на місце, коли особливо небезпечні ділянки будуть пройдені.
Самим непростим завданням було забезпечити гідроізоляцію двигуну. Він повинен був захищений не лише від бризок, але і мати захист при повному зануренні так, щоб система охолодження і огорожа повітря не постраждали. Але і цю проблему вдалося розв'язати завдяки оригінальній конструкції мотоцикла.

Опубликовано: 05.08.2015 22:10

Каскадер из Австралии проехался на мотоцикле по водеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: