Читай.net     
♦ Спорт

Число прихильників жіночого футболу нестримно росте

Число прихильників жіночого футболу нестримно росте
Днями Ванкувер з хокейного міста перетворився ненадовго на місто футболу, оскільки приймав черговий Чемпіонат світу по жіночому футболу. Канадці з радістю розкупили місця місцевого стадіону на п'ятдесят тисяч глядачів, коли у фіналі з'ясовували стосунки другий раз підряд збірні Японії і США.
Варто відмітити, що популярність жіночого футболу нестримно нарощує свої обороти. Чотири роки тому на мундіалі в Німеччині на матчі відкриття зібралася величезна аудиторія у більш ніж 73 тисячі чоловік. Це був рекорд для будь-якого чемпіонату по футболу. Цей турнір можна спокійно назвати світовим, оскільки в нім беруть участь представниці Європи, Азії і Північної Америки. Після того, як пройшли усі сім циклів для розіграшу Кубку світу, він воістину заслужив на увагу уболівальників.
І не лише видовищність робить цей вид футболу популярним. Суть в тому, що жіночий соккер отримав найбільший розвиток саме в тих країнах, де не так сильно розвинений чоловічий футбол. Американська чоловіча збірна з футболу ніколи не займала провідних позицій на світовій першості. Проте спортсменки з американської збірної були тричі лідерами на Чемпіонатах світу по жіночому футболу. І практично на кожному чемпіонаті завойовували медалі.
Для американців соккер займає лідируюче місце серед усіх жіночих видів спорту. Телевізійний рейтинг у момент фінального матчу збірних США і Японії перевершив навіть гру у фіналі НБА, оскільки дівчата завоювали увагу більше 23 мільйонів американських глядачів. Також жіночий футбол зараз популярний в Японії. Два останні турніри японські дівчата показали свою майстерність, завоювавши золото і срібло. Для Китаю також цікавий саме жіночий футбол. Не відстають і футболістки з країн Скандинавії.

Опубликовано: 13.07.2015 14:49

Число поклонников женского футбола стремительно растетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: