Читай.net     
♦ Спорт

Збулася мрія Тайсона Фьюрі

Збулася мрія Тайсона Фьюрі
Тайсон Фьюрі заявив про те, що провів безсонну ніч після того, як дізнався про майбутній бій з Володимиром Кличком, який призначений на кінець жовтня.
Про цей бій Фьюрі мріяв вже давно і недаремно, оскільки за деякими даними він зможе заробити 3,5 мільйони фунтів. Це рекордна сума для британського боксера.
Тайсон Фьюрі є етнічним циганом, які мешкають на півночі Ірландії. Хоча і народився він в Манчестері. На думку Тайсона, на даний момент цигани є самою дискримінованою нацією. Тому єдиною причиною, по якій боксер може вийти з себе це будуть висловлювання в його адресу на ксенофобському грунті. Може через це спаррінг-партнери Фьюрі вибираються з темношкірих спортсменів.
Ім'я британський боксер отримав від батьків завдяки популярному у момент його народження Майку Тайсону. Його батько був затятим шанувальником знаменитого боксера, а також знаменитістю серед боксерів, які боксували без рукавичок.
Фьюри не має взагалі освіти. Спортсмен був відрахований з школи у віці десяти років. Хлопчик пішов працювати в автомайстерню батька і одночасно приступив до занять з боксу.
Улюбленим зайняттям Тайсона Фьюрі стали походи в кіно. Раніше він обожнював брати з собою до кінотеатру величезну кількість цукерок і попкорна. Проте зараз боксерові довелося відмовитися від улюблених солодощів, оскільки треба тримати себе в спортивній формі.
Професійний ринг любить Тайсона Фьюрі, оскільки той жодного разу не програвав. Всього у нього були 24 поєдинки, і усі вони закінчувалися перемогою британця.

Опубликовано: 08.07.2015 17:12

Сбылась мечта Тайсона ФьюриВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: