Читай.net     
♦ Спорт

Тимощук міняє клуб

Тимощук міняє клуб
Анатолій Тимощук, який є капітаном футбольної збірної України, підписав контракт з "Кайратом" на півтора роки.
Тимощук заявив, що у нього були і інші вигідні пропозиції, проте він радий, що прийняв таке рішення і виступить за один з провідних казахських клубів. Спортсмен відмітив особливу дружелюбність людей, коли він побував в Алма-Ати. А після того, як він поспілкувався з президентом клубу і ознайомився з інфраструктурою, то вирішив, що докладе усі зусилля, щоб виконати поставлені перед "Кайратом" завдання.
Днями у Тимощука закінчується контракт з російським "Зенітом", який він, очевидно, вирішив не продовжувати. Раніше стало відомо, що навесні у українського футболіста були проблеми на території Росії. Оскільки Тимощук разом з іншими футболістами відвідував поранених бійців АТО в госпіталі, то через це він піддався нападкам з боку росіян.
Після цього футболіст заявив, що має українське громадянство і вважає своїм боргом підтримати своїх співвітчизників, що відповідає людським нормам і його моральним принципам. При цьому він підкреслив, що з відповідальністю відноситься до своєї роботи і відданий клубу, за який виступає. І ніколи не відмовлявся виконувати контрактні зобов'язання, а по витіканню контракту він вирішить, де він гратиме. Як бачите, Анатолій прийняв обдумане рішення, як і обіцяв, і підписав контракт з казахами.
Зараз Тимощуку 36 років. Дев'ять років він виступав за «Шахтар».

Опубликовано: 06.07.2015 23:36

Тимощук меняет клубВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: