Читай.net     
♦ Спорт

Михаэль Шумахер відновлює своє здоров'я під наглядом папрарацці

Михаэль Шумахер відновлює своє здоров'я під наглядом папрарацці
Михаэля Шумахера і його сім'ю турбують своєю нав'язливістю всюдисущі папрарацці. Знаменитий автогонщик зараз живе у своєму заміському домі, де проходить курс по відновленню здоров'я. Проте на що тільки не йдуть пронирливі фотографи, щоб зробити цікаві кадри. Застосовуються навіть безпілотні літальні апарати.
Заміський будинок Шумахера розташований на мальовничому березі Женевського озера в Швейцарії. Цю нерухомість прославлений автогонщик раніше придбав за 350 мільйонів євро. Колишній розкішний будинок на 750 квадратних метрів з басейном і спеціальним майданчиком для вертольота він продав по взаємному рішенню з дружиною.
Дружина Шумахера наполягла на тому, щоб переїхати на нове місце, оскільки йшлося про її активне захоплення кіньми. А для цього була потрібна простора стайня.
Щоб отримати якомога більше знімків нового будинку автогонщика папрарацці використовують вертольоти. А з деяких пір ними застосовуються і беспилотники.
Ажіотаж навколо будинку викликаний тим, що зараз там мешкає сам Шумахер, який повинен пройти черговий етап відновного лікувального курсу.
Декілька останніх місяців спортсменові далися нелегко. А рік тому довелося спеціально наймати охорону, оскільки був нереальний наплив журналістів, які проявляли свою допитливість і порушували приватне життя спортсмена. А найголовніше - вони заважали його спокою, який був прописаний лікарями в обов'язковому порядку.
Оскільки Шумахеру довелося провести близько шести місяців в штучній комі, то зараз йде посилена реабілітація, яка супроводжується прогулянками на свіжому повітрі.

Опубликовано: 03.07.2015 19:15

Михаэль Шумахер восстанавливает свое здоровье под надзором папарацциВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: