Читай.net     
♦ Спорт

Бостон може відмовитися від проведення Олімпіади

Бостон може відмовитися від проведення Олімпіади
Олімпійські ігри, які хотів провести у себе в 2024 році Бостон, можуть пройти в іншому місті. Прибічники її проведення врахували усі зауваження відносно витрат, які можуть бути непосильними для цього американського міста і його інфраструктури. Тому заявка переглядається.
За словами ініціаторів проведення Ігор у Бостоні, в організаційний план ними були внесені істотні зміни. Згідно ним олімпійські об'єкти були перенесені з центральної частини міста в райони передмістя.
Початковий варіант поданої заявки викликав різку критику і безліч заперечень, оскільки вказана сума витрат місцевим жителям не сподобалася. Планувалося витратити суму в 9,5 мільярдів доларів. Проте варто відмітити, що ця сума значно менше, чим п'ятдесятимільярдні витрати витрачені Росією на Олімпіаді в Сочі. Прибічники проведення Ігор у Бостоні заявляють, що проектні витрати були встановлені відповідно до умов, які пред'явив МОК. Йшлося про вибір самої кращої заявки на проведення цього спортивного захода.
Багато скептиків з Бостона розкритикували такі незначні інвестиції в проведення літньої Олімпіади. Як показали опитування, Бостон упевнений, що більшість витрат доведуться оплачувати платникам податків, не дивлячись на запевнення мера і оргкомітету Бостона.
Майже половина жителів міста проти проведення Олімпіади в 2024 році саме у Бостоні. Проте значна їх кількість погодилися на те, щоб олімпійські об'єкти були розподілені по усьому штату.

Опубликовано: 01.07.2015 16:51

Бостон может отказаться от проведения ОлимпиадыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: