Читай.net     
♦ Спорт

Український гімнаст відмовився від громадянства Німеччини і Росії

Український гімнаст відмовився від громадянства Німеччини і Росії
Українському гімнастові Олегу Верняєву поступали пропозиції з боку Німеччини і Росії виступати за збірну однієї з цих країн. Проте чемпіон світу і Європи відмовився від цих пропозицій.
У своєму інтерв'ю одному з видань Олег розповів, що виступає як легіонер одного з німецьких клубів. І все через те, що в Німеччині кращі умови для тренувань. Також Верняєв розповів про те, що два роки тому він отримав травму і йому знадобилася операція. Усі витрати тоді покрив саме німецький клуб замість української федерації по гімнастиці.
Одного разу Верняєв пожартував перед поверненням додому про те, що міг би виступати за Німеччину. І коли через тиждень його чекали чергові змагання, він відразу ж отримав пропозицію оформити німецьке громадянство і допомогу з усім необхідним для цього.
Окрім цього Верняеву пропонували також стати російським громадянином. За словами спортсмена, російська сторона пропонувала виплачувати йому щомісячно по п'ять тисяч доларів в якості заробітної плати і квартиру. Окрім цього росіяни запропонували українському чемпіонові навчання у будь-якому ВНЗ, працевлаштувати його батьків, орендувати житло для тренера з подальшою його купівлею.
Варто нагадати, що на перших Європейських іграх, які проходили у Баку, наш гімнаст став володарем двох золотих медалей в особистому заліку, а також однієї срібної медалі, яку він отримав в командних змаганнях.
У своєму інтерв'ю Олег розповів, наскільки важко даються нашим гімнастам перемоги, оскільки умови, в яких вони тренуються, залишають бажати кращого. Так, приміром, тренувальний килим не мінявся вже шість років, тоді як в інших країнах його міняють кожні два роки. Складні елементи вимагають ідеального покриття, щоб не було травм. Також є проблеми з екіпіровкою і медикаментами.

Опубликовано: 29.06.2015 22:07

Украинский гимнаст отказался от гражданства Германии и РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: