Кубок України завоювало "Динамо"

Кубок України завоювало
Після переможного матчу з "Шахтаром" київське "Динамо" другий раз підтвердило своє звання чемпіона України. Вирішальний поєдинок між командами закінчився після серії пенальті, які були призначені після додаткового часу. Оскільки основний і додатковий час не виявив переможця, то командам призначили пенальті. Спочатку кияни, здавалося, могли програти, оскільки рахунок був 3: 1 на користь "Шахтара". Проте далі їм вдалося вирівняти рахунок, а вже потім добитися переможного результату.   Підсумком зустрічі став рахунок 5 : 4 на користь киян.
Для київської команди цей матч був підтвердженням її чемпіонського статусу. А у її опонентів була можливість отримати перемогу над головним конкурентом і відновити свою репутацію. Оскільки цей сезон для команди "Шахтара" був невдалим.
Отже, матч закінчився перемогою київського "Динамо", проте чемпіони не відразу отримали золотий кубок. Натовпи уболівальників хлинули на поле. І не дивлячись на довгі умовляння, відмовлялися повертатися на трибуни.   Після того, як були розібрані на сувеніри ворота натовп заспокоївся і динамівці насолодилися хвилинами тріумфу.
Очевидно, київська адміністрація вирішить питання безпеки, встановивши навколо поля спеціальне обгороджування. Щоб надалі уболівальники не спускалися з трибун на поле, не ламали ворота і не травмувалися самі.
Як стало відомо, в період цього матчу по медичну допомогу звернулися дванадцять чоловік. Швидка допомога надавала допомогу постраждалим уболівальникам на місці.

Опубликовано: 05.06.2015 21:39