Читай.net     
♦ Спорт

Підсумок гри з біатлону став несподіваний для тренера української збірної

Підсумок гри з біатлону став несподіваний для тренера української збірної
Бєлова дала коментар про що відбулася грі з біатлону. Українська команда отримала 11 місце. Це було змагання змішаної естафети.
Бєлова зазначила, що такий підсумок естафети став для них несподіваним. «Зі свого боку, зазначила Бєлова, було б трохи коректно коментувати жіночий момент естафети, тому зупинюся на чоловічому колективі.
В цілому, перший день відважного виступів Дмитра та Сергія Бєлова оцінює дуже позитивно. Вона ще детально не говорила про гонку з хлопцями. Однак, Бєлова сказала, що вони могли зіграти набагато краще, якісніше і ярее. Тренування хлопців завжди показували високий пілотаж. Гонка до перемоги захльостала хлопців і вони, бажаючи поліпшити свої показники, знизили свою планку в стрільбі.
Звичайно ж, варто зазначити, що траса була досить важкою через лежачого снігу.
На підйомах організатори старалися, звичайно ж, прибрати зайвий сніг, проте для четвертого етапу, саме покриття було вже важкенько. В цілому ж, Бєлова позитивно оцінила виступ своїх підопічних, Підручного і Семенова.
На останньому колі Підручний старався, боровся втриматися на першій же половині кола. Складного було багато. Особливо на самому останньому підйомі, коли спортсмен Шипулін погнався за фіном. Саме тому відстань у стрільбі не можна було скоротити. Сергій же в грі відчував себе добре, він боровся рівно, стримано і показав хорошу гру. Складніше довелося Дмитру.
Але Бєлова зазначила, що хоче переглянути відеозйомку, яку вони спеціально замовляли. У загальному підсумку тренер залишилася задоволена результатом гри.

Опубликовано: 07.03.2015 00:08

Итог игры по биатлону стал неожидан для тренера украинской сборнойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: