Читай.net     
♦ Спорт

Україна збирається оскаржити рішення кримської баскетбольної асоціації перейти під покровительство РФБ

Україна збирається оскаржити рішення кримської баскетбольної асоціації перейти під покровительство РФБ
Українська баскетбольна асоціація виступила із зверненням до міжнародної інстанції, в якому зажадала виключити зі складу російської збірної з баскетболу кримські клуби. Про це журналістам розповів Олександр Волков, який займає пост президента Української федерації баскетболу.
Він заявив: «Ми вже неодноразово писали різні листи в Фіба, а так само в ФІБА - Європа, в яких висловлювали свій протест проти допуску кримських баскетбольних клубів до чемпіонату Росії з цього виду спорту. До цих пір ніякої реакції не послідувало. Ну що ж, ми продовжуватиме завалювати їх своїми листами та вимогами, поки вони не підуть нам на зустріч ».
Раніше самі спортсмени з Сімферополя і Севастополя виявили бажання відмовитися від участі в іграх чемпіонату України і повністю перейти в РФБ.
Президент ФБУ зазначив, що дуже жалкує про таке рішення баскетболістів, так як, на його думку, там було дуже багато гідних гравців, втім, як і в усьому Криму.
Баскетбольна федерація Росії вже дала севастопольському баскетбольному клубу Муссон і клубу з Сімферополя дозвіл на участь в лізі країни вже цього року.

Опубликовано: 28.08.2014 16:09

Украина собирается обжаловать решение крымской баскетбольной ассоциации перейти под покровительство РФБВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: