Читай.net     
♦ Спорт

Підсумки 24 -го туру УПЛ

Підсумки 24 -го туру УПЛ

Анатолій Дем'яненко , екс-тренер «Динамо» , поділився своїми думками з приводу закінчення 24 туру УПЛ.
- Перемога киян у матчі проти «Металіста» виглядає абсолютно справедливою , заслуженою і закономірною , - почав розмову Анатолій Васильович. «Динамо» в цьому поєдинку виглядало краще , якщо можна так сказати , створили велику кількість моментів, добре рухалися , був темп , тому й підсумковий переможний рахунок , не повинен викликати жодних сумнівів. Повністю заслужена і дуже важлива перемога.
- Можна сказати , що з чотирьох голів два «привезли» з харківського клубу. В принципі, і Беланда не зміг би забити без везіння ...
- Безумовно , так . Гольові помилки були не командними, а індивідуальними: спершу Горяїнов не втримав м'яч у руках , а в другому таймі Ксьонз зовсім не обов'язково збив Гармаша.
- Як Ви вважаєте , чи правильно вчинив арбітр , призначивши 11-метровий у ситуації з Гармашем і Ксьонзом?
- Однозначно був контакт, тому пенальті був заслужений. До арбітру немає ніяких претензій. Гармаш прокинув м'яч , а Ксьонз пішов на контакт , виставляючи коліно.
- Як вважаєте , атака «Динамо» , судячи з рахунком, зараз дійсно в хорошій формі чи це лише на тлі захисту «Металіста»?
- Далеко йдуть висновки робити не варто. Дійсно , добре виглядали динамівці на тлі нинішньої захисту харків'ян. «Металіст » все-таки має невеликі проблеми із захистом , як на мене.

Опубликовано: 07.04.2014 20:23

Итоги 24-го тура УПЛВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: