Читай.net     
♦ Спорт

Провідна готова роздягтися перед телеглядачами!

Провідна готова роздягтися перед телеглядачами!

Тепер футболісти з «Говерли» повинні відчувати відповідальність не тільки перед клубом, але й перед усіма телеглядачами каналу «2+2». Треба пояснити, що ведуча програми «Профутбол» (виходить ввечері щотижня) дала інтерв'ю зізналася, що готова вийти в ефір в бікіні, якщо улюблений клуб «Говерла» з Ужгорода залишиться в Прем'єр-лізі в поточному сезоні.
Вона розповіла: «Відверто кажучи, я почав займатися футболом відносно недавно - 2 роки. Спочатку була пропозицію працювати в «Профутбол», а потім з'явилася любов до футболу. Як кажуть, «апетит з'являється під час їжі».
На питання про улюбленому клубі вона заявила: «Які жарти! Звичайно правда. Я дійсно вболіваю за ужгородську команду. Стежу практично за кожним матчем команди, навіть, товариськими зустрічами. І результати останніх мене дуже радують. Тому, сподіваюся, що моя моральна підтримка допоможе «Говерлі» залишитися у Прем'єр-лізі. Хоча тут є певний провокаційний момент. Ігор Циганик в одному з інтерв'ю пообіцяв, якщо «Говерла» залишається у вищому дивізіоні, то я вийду в ефір в бікіні».

Опубликовано: 21.02.2013 21:49

Ведущая готова раздеться перед телезрителями!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: