Читай.net     
♦ Спорт

Розмова з Блохіним і Шовковським

Розмова з Блохіним і Шовковським

- Чи готовий Ідєйє виходити на полі?
Олег Блохін :
- Ми ще не вирішили з його виходом.
- Яка тактика "Динамо" проти "Бордо"?
- "Бордо" любить грати в контратаці. Але як гратимемо ми - доки не знаємо. Думатимемо і вирішуватимемо. У "Бордо" вже є перевага, вони зіграли в Києві з рахунком 1 : 1.
- "Динамо" приїхало раніше на 2 дні. Що цікавого побачили?
- Погуляли по місту, не знаю, що відповісти. Погода тут хороша.
Олександр Шовковський :
- У "Бордо" є така фора як ігровий накат. Але вони програли в чемпіонаті. Як ви думаєте - як це відіб'ється на майбутньому матчі?
- Про суперника говорити складно, тому що у нього свої завдання в чемпіонаті. А в наші плани входить не зменшувати темп і показати таку гру, яка доведе нашу готовність пройти в наступний раунд. Ми вже аналізували гру в Києві і упевнені в цьому.
- Які шанси команди вийти в наступний раунд і Ваші - на полі?
- Футбол гра непередбачувана. Найчастіше реалізація біля воріт суперника вирішує результат матчу. У першому матчі ми показали хороший рівень, тому з надією дивимося на результат двохматчевого протистояння. Ну а щодо мого виходу, вирішувати тільки головному тренерові.
- З точки зору воротаря, чи можна порівнювати атаку без Ідєйє і з Ідєйє?
- Під час періоду підготовки ми посилено працюємо над тим, щоб в команді була своя особа. І виключити посилення з боку Ідєйє ми, звичайно, не можемо. Все залежить від його стану, в якому він підійде до гри.

Опубликовано: 21.02.2013 20:39

Разговор с Блохиным и ШовковскимВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: