Читай.net     
♦ Спорт

Не до футболу

Не до футболу


У товариському матчі між "Дніпром" і "Краснодаром" навряд чи залишилося щось товариське після того, що сталося на полі. Вже в першому ж таймі поєдинок був перерваний після того, як футболісти з обох боків почали колотнечу.
В розпал бійки гравець "Дніпра" Джуліано отримав удар від когось. Він був такої сили, що Джуліано постояв декілька секунд і втратив свідомість. Медики, що приспіли, встигли надати першу допомогу і відкачали гравця. З'ясувалося, що Джуліано хтось ударив ногою в груди, і у того запав язик. Саме тому свідомість гравець втратив, але після надання допомоги дістався до машини швидкої самостійно. В принципі, ця ситуація допомогла закінчити конфлікт між командами, тому що футболісти "Краснодару" стали кричати про те, що потрібно рятувати Джуліано. Сам потерпілий розповів ситуацію так, як пам'ятає сам:
- Я побачив, що хтось з суперників замахнувся на мого товариша Матеуша і рвонув йому на допомогу. Спроба допомогти привела до того, що я відчув найсильніший удар в груди. Більше нічого не пам'ятаю, тому що втратив свідомість. Не знаю, скільки був без свідомості, але коли прийшов в себе - поряд стояв Матеуш. Він мені все і розповів. Я в шоці, - підсумував гравець.
Коли в інтернеті з'явилося відео, що зафіксувало бійку на полі, багато хто звинуватив в події Руслана Ротаня, дніпропетровського футболіста. Він ще на початку гри грубо став фоліть супротивника, чим і викликав реакцію обурення.

Опубликовано: 11.02.2013 17:45

Не до футболаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: