Читай.net     
♦ Спорт

Лікарська помилка у відношенні Безуса

Лікарська помилка у відношенні Безуса

Сьогодні 23-річний новобранець київського "Динамо" виглядає бадьоро, веде активний спосіб життя. Ніхто б не сказав, що в 14 років у нинішнього атакуючого півзахисника підозрювали рак крові. Про це розповів його батько, 53-річний Анатолій Григорович Безус.
"Ми з Романом щодня бігали крос. Поки одного разу я не помітив, що він ледве дихає під час бігу позаду мене і білий, як стіна. Потім втратив свідомість в автобусі. Природно, що ми з дружиною звернулися до лікарів. Адже мені 53, і я себе відмінно почуваю, а він зовсім молодий і витривалості немає. Щонайменше навантаження - і йому погано стає. Сина відвезли на огляд, призначили аналізи різні здавати. І полтавські лікарі в обласному онкологічному центрі нам оголосили, що у Роми занадто низький гемоглобін, тому є підозра на рак крові.
Дружина трохи з глузду не з'їхала, коли їй прямо сказали "Готуйтеся, вашому синові залишилося жити пару тижнів". Заборонили не те, що грати у футбол, але і рухатися взагалі. Але я вирішив, що все буде добре, заспокоїв сім'ю і відправився з Романом в Київ. Там в інституті крові здали усі аналізи, і виявилось, що полтавські лікарі помилилися діагнозом. З кров'ю все було в порядку. Треба було шукати іншу причину, і лікарі знайшли. Звичайно, довелося полікуватися в Києві, але відразу після лікування Рома оголосив, що хоче пройти тест Купера. Це біг на витривалість. І він пройшов його! Відтоді він працює завжди на сто відсотків, викладається повністю, інакше не може", - зробив висновок батько.

Опубликовано: 08.02.2013 18:26

Врачебная ошибка в отношении БезусаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: