Читай.net     
♦ Спорт

Евробаскет в Україні

Евробаскет в Україні

За указом президента України Віктора Януковича створений координаційний комітет з підготовки і проведення фінального турніру в Україні чемпіонату Європи по баскетболу в 2015 році. Про це повідомила прес-служба президента.
На чолі комітету знаходиться призначений президентом Микола Азаров, прем'єр-міністр України. У складі координаційного комітету 49 чоловік. Це глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, віце-прем'єр Олександр Вілкул, глави парламентських комітетів і різних відомств, глави відповідних облдержадміністрацій, міністри, член наглядової ради "Приватбанку" Ігор Коломойський, президент Федерації баскетболу України Олександр Волков, а також мери матчів турніру міст, що претендують на проведення.
Засідання по організації майбутнього турніру відбуватимуться не рідше за один раз в квартал. Усі прийняті рішення координаційного комітету будуть обов'язковими до розгляду, як місцевими органами виконавчої влади, так і центральними. Адміністрація президента здійснює забезпечення діяльності створеного комітету.
Як повідомлялося раніше, 18 грудня 2011 року Україна отримала право проводити у себе в 2015 році чемпіонат Європи по баскетболу серед чоловічих збірних. Заявки вже подали Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Київ, Івано-Франківськ, Харків і Донецьк. Кабінет міністрів створив комітет 29 березня минулого року.

Опубликовано: 06.02.2013 20:45

Евробаскет в УкраинеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: