Читай.net     
♦ Спорт

Продається Воробей - "птах" високого польоту

Продається Воробей -

Клуб "Металіст", який і так насилу знаходить в основу клубу чотирьох гравців, може істотно ускладнити собі життя. На трансфер виставлений Андрій Воробей - титулований українець, триразовий чемпіон країни в "Шахтарі", чверть фіналіст ЧМ-2006.
- Мене не здивувала заява головного тренера. Я був готовий до такого повороту подій, тому що вже півтора місяці тренуюся з дублем. Раз виставили - продаватимуся. Правда, мій контракт з "Металістом" триває до літа, але якщо підвернеться можливість піти, то обов'язково піду. Дуже хочеться піти туди, де я гратиму. Але варіантів доки немає. Поки все у відпустках, напевно, і я собі відправлюся куди-небудь відпочити. Вибрав ОАЕ - там і кінець світу зустріну, і Новий рік. Фізично я не втомився, а ось морально - дуже. Інциденти з тренером вимотали, і безлад дістав, - повідомив Андрій.
Що таке "безлад" Андрій коментувати відмовився, сказав, може пізніше це зробить. На питання про те, що в Андрії були зацікавлені в "Зорі" відповів:
- Чутки це були. Але я не проти піти туди, якщо в мені зацікавляться. Мені всього 34, я можу ще грати і грати. І добре грати. Он Шуховцев ніби закінчив кар'єру, а в 41 рік знову вийшов на полі.
У Вороб’я 105 голів, він є третім бомбардиром в історії чемпіонатів України. Він відстає на 18 м'ячів від Реброва і 13 від Шацьких. Ближче за усіх до Андрія Косирiн, 35-річний форвард "Говерли" - у нього 84 м'ячі. До речі, Шева закінчив кар'єру з 83 голами.

Опубликовано: 12.12.2012 21:42

Продается Воробей – «птица» высокого полетаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: