Читай.net     
♦ Спорт

Проблема українського футболу

Проблема українського футболу


"Чищення" Динамо і наближення трансферного вікна наштовхує на думку: чому наші українські клуби так мало продають? Звичайно, хтось може заперечити, що у нас були Єременко і Шева, Ребров і Бангура, Тимощук і Чигринський, але для серйозного чемпіонату з претензіями, на який претендує УПЛ, цих трансферів катастрофічно мало!
Ярославський і Маркевич постійно твердять, що наші коштують дорого, що за ці ж гроші можна купити пару латиноамериканців… Але парадокс в тому, що платять латиносам більше, ніж нашим! По "топах" заробітної плати УПЛ відразу видно, що українцеві для заробітку в декілька сотень тисяч вимагається довго пробиватися через ротацію складу. А іноземцеві можна просто приїхати - і все, можна нічого не робити і отримувати божевільні гроші. Яскравий приклад тому Кастильо, Iнкум, Андре, Лукареллi, Нiнкович і так далі
Іноземці чітко знають, що вони їдуть в УПЛ за грошима. Цілком зрозуміло, що наші це бачать і не бажають працювати нарівні, але за набагато меншу зарплату. Ось і виходить парадокс: в команді є умовний Срна, одержуючий 2-3 мільйони в рік просто так, і українець, що уколює за копійки, але якого звинувачують в дорожнечі. І створили таку проблему самі власники клубів. Ймовірно, що ситуація може помінятися, якщо власникам відпускати своїх гравців в Європу стане легше. Насильно тримати їх не потрібно, тобто і зарплату платити меншу. А якщо не отримувати підвищених зарплат, то краще відправитися в Європу, де рівень гри і можливостей більший.

Опубликовано: 11.12.2012 20:00

Проблема украинского футболаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: