Читай.net     
♦ Спорт

Андрій Кириленко

Андрій Кириленко

Андрію Кириленку вже вдається досягти того, що у баскетболі називається five - by - five - це досягнення гравця по 5 основним статистичним показникам, коли в одному матчі він досягає кількості "5". На рахунку Кириленко 8 очок, 7 підборів, 6 передач, 4 перехоплення і 3 блок-шота.  Але сьогоднішнє інтерв'ю відбулося на тему того, що важливіше за всякі ігри -здоров'я.

- Чи не турбує спіна більше?

-Якщо сьогодні грав, то означає, все гаразд, не турбує. Фізично, звичайно, важкувато припало, адже коли зграфіку випадаєш на півтори тижні, то це безслідно  не проходить.

- Виходить, що встиг за цей час розгубити трохи форму?

- Та ні, не так трохи. Просто треба наново упіймати ігровий режим. А то відразу після декількох хвилин можна задихнутися, як я сьогодні. Але потім все в норму прийшло.

- Раніше ви повідомляли, що пропустите дні 3-4, щоб відновитися, але вийшло 10 днів. Чому так вийшло?

- За пару-трійку днів спіна не може відновитися, їй потрібно днів 10, як мінімум. Якщо раніше зірвати процесс відновлення, то потім може статися рецидив. І тоді знадобиться не менше двох тижнів. Навіщо ж робити собі і іншим гірше?

- Ви самі задоволені своїми діями в матчі?

- Якщо команда перемогла, то означає задоволений.Взагалі гра була весела якась. Можна було б активніше діяти в атаці, але в принципі гра цього не вимагала. Але можна сказати, що собою я задоволений, надмірно не метушився, але добре попрацював.


Опубликовано: 08.12.2012 19:34

Андрей КириленкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: