Читай.net     
♦ Спорт

Цікава ідея

Цікава ідея

Один з членів УЄФА висловив свою думку, що ідея про те, щоб провести об'єднаний чемпіонат СНД, здається дуже цікавою. Але на даний момент доки не поступало якихось конкретних пропозицій із цього приводу в організацію. За словами представника, в такому змаганні могла б залишатися в силі діюча першість.
- Ідея цікава, але її потрібно опрацьовувати, домовлятися з можливими учасниками, визначати формат турніру і лише потім виносити на обговорення в УЄФА. Я знаю президента УЄФА Платини - він людина, відкрита до різного роду інноваціям, і з ним легко вести діалог. Якщо він побачить, що представники країн готові до проведення такого турніру, то чом би і ні.
Один з російських експертів упевнений, що таким чином можна притягнути гроші в російський футбол, а також забезпечити фінансовий фейр-плей, адже досі його добитися неможливо. Створення подібного турніру зможе притягнути глядача на трибуни, отримати додаткові кошти від телеправа, які зараз малі, підвищити інтерес до футболу і сприяти збільшенню продажів атрибутики і супутніх спортивних товарів.
Обговорювати той факт, що об'єднаний чемпіонат міг би стартувати у вересні 2013 року, можна нескінченно. Але без серйозних пропозицій в УЄФА цей проект може так і залишитися проектом на словах. Потрібні справи, пропозиції, обговорення, налагодження зв'язків і інші корисні дії.

Опубликовано: 06.12.2012 22:15

Интересная идеяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: