Читай.net     
♦ Спорт

Молодежка Зорі вирушає на відпочинок переможцем

Молодежка Зорі вирушає на відпочинок переможцем

Пройшов завершальний матч у рамках осіннього чемпіонату між молодіжними складами луганської "Зорі" і київського "Арсеналу".
Звичайно, луганчанам хотілося піти у відпустку у хорошому настрої і виграші, тому настрій на гру у них був просто позамежним. І увесь перший тайм пройшов під "диктування" "Зорі". Не один небезпечний момент створювався біля воріт суперника. Попри те, що удар Семена Жарого відбив голкіпер "Арсеналу", а м'ячі Манджгаладзе і Кислого відлітали від воріт суперника, рахунок був все-таки відкритий до кінця першого тайму. Ярослав Квасов на 37 хвилині реалізував одинадцятиметровий - рахунок 1:0 на користь "Зорі".
І як не старалася "Зоря" в час першого тайму збільшити розрив, що залишився, вартовий воріт суперника успішно справлявся з відбиттям атак. Другий тайм пройшов в спокійнішій обстановці. Хід зустрічі як і раніше контролювала "Зоря", і вона не дозволяла створювати біля своїх воріт небезпечних ситуацій. Хоча і сама не змогла збільшити розрив в рахунку. У Олександра Iгнатенко був відмінний шанс потрапити в порожні ворота з 8 метрів, але він не зміг реалізувати гол. Тому рахунок залишився незмінним.
"Зоря" збільшила відрив від донецького "Шахтара" до 4-х окулярів і відправилася у відпустку із спокійною совістю. Побажаємо хлопцям (Олег Бородай, Семен Жарий, Олександр Батiщев, Микита Кислий, Артем Гордiєнко, Андрій Полтавцев, Ярослав Квасов, Павло Мягков, Вадим Парамонов) набратися сил у відпустці і розпочати новий сезон з перемог!

Опубликовано: 01.12.2012 21:54

Молодежка Зари отправляется на отдых победителемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: