Читай.net     
♦ Спорт

Що новенького у біатлоністів?

Що новенького у біатлоністів?

Біатлоністи почали новий сезон. Офіційний старт відбувся в Швеції - етап Кубку IBU. Взимку 2014 року в Сочі пройде зимова Олімпіада. Які перспективи чекають українських біатлоністів у боротьбі за олімпійські ліцензії?
Спочатку про результати 1-го етапу Кубку IBU. Кращі результати у чоловіків: Бiланенко прийшов 6-м, Артем Прима - 9-м, Седньов - 12-м, Роман Прима - 41-м, Підручний - 52-м. Менш успішними стали жінки: Бурдига прийшла 7-ою, Супрун - 14-й, Джiма - 35-й, Белкiна - 65-й, Семiренко взагалі знята зі змагань через пошкодження рушниці.
На цей сезон календар змагань має бути благоприятнее торішнього. Приміром, першість Європи пройде після чемпіонату світу, і тому спортсменам вдасться краще підготуватися до головного старту сезону. Після закінчення минулого сезону тренери збірної ввели важливі зміни. Так, у головних тренерів чоловічої і жіночої команд з'явилися помічники. Основний склад був розділений на А і Б команди, а від спарених зборів відмовилися. Команда А складається з тих, хто претендує на участь в Олімпіаді, команда Б - з резервістів.
В період підготовки до сезону біатлоністи України змагалися на першості світу в Уфі і літньому чемпіонаті України. На світових змаганнях наша команда продемонструвала добрі результати. Так, основна збірна в змішаній естафеті і українські юніори узяли "срібло". Непогані результати показали біатлоністи і в індивідуальних змаганнях.

Опубликовано: 30.11.2012 21:39

Что новенького у биатлонистов?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: