Читай.net     
♦ Спорт

У гостях легендарний Дзю

У гостях легендарний Дзю

Легендарний боксер, нинішній тренер Костя Дзю розповів про своїх колег, оцінивши кожного належним чином.
- Поветкин нещодавно знаходився титул чемпіона WBA в суперважкій вазі. Чекали від нього такого легкого захисту?
- Суперника вдалося здивувати - що задумане для бою з Рахманом, то втілено. Я дуже задоволений. Цей боксер просто так не впаде, попри те, що багато хто говорить, що він старий.
- Поветкин значно змінився з минулої зими. Чи варто чекати від Лебедєва якихось змін у бою з Джонсом?
- Нещодавно бачився з Денисом і упевнений, що він у відмінній формі. Сам чекаю бою з нетерпінням. Джонс досить колоритна фігура у боксі, він здоровий, потужний. Але у мене накопичений великий досвід боротьби з американцями. Чекатимемо 17 грудня.
- Володимир Кличко збирається захищати чемпіонський титул WBA у бою проти Марiуша Ваха. Чи відвідаєте Ви бій і хто, на Ваш погляд, переможе?
- На поєдинок я не потраплю, на жаль, занадто мало часу на тренування своїх підопічних. Я чув, що Хрюнов поїде. А щодо перемоги... Якщо вийти на вулицю і запитати, хто знає Ваха - напевно, тільки 1 з 100 скаже, що чув. А запитаєте про Кличка, і ви зрозумієте, що його знають усі. Вах просто хороший боксер, і все що я можу сказати про нього. Для Кличка це буде черговий бій, мені так здається.
- Рiк Хаттон повернувся на ринг. Не хочете повторити його "подвиг"?
- Ну, він молодше мене на 10 років. А мені подобається те, що я роблю зараз - треную своїх хлопців. У мене немає більше необхідності щось доводити на рингу, я відбувся.

Опубликовано: 21.10.2012 11:35

В гостях легендарный ДзюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: