Читай.net     
♦ Спорт

Футбол, гроші і судді

Футбол, гроші і судді

Після матчу з луганською "Зорею", заходячи в підтрибунне приміщення, півзахисник "Дніпра" Олександр Алієв в нецензурній формі обурювався з приводу роботи суддівської бригади.

Алієв кричав на асистента арбітра, незважаючи на те, що навколо було з десяток людей: представників клубів, журналістів, працівників правоохоронних органів: «Су * і продажні! Відчули запах грошей! »

На зауваження асистента арбітра заспокоїтися, Алієв тільки продовжував лаятися. Однак після того, як хавбек "Дніпра" вийшов з роздягальні, на прохання журналістів прокоментувати гру і свої висловлювання, екс-гравець "Динамо" і збірної України був лаконічним: "Не хочу".

Шанувальникам можна побажати набратися терпіння. Звичайно, гроші відіграють найважливішу роль в світовому футболі і Україна не залишається винятком. А враховуючи рівень корумпованості всіх структур, які мають хоча б непряме відношення до влади, не варто дивуватися тому, що футбольні судді воліють наповнювати власну кишеню, а не виконувати свої прямі обов'язки.

Опубликовано: 21.10.2012 00:14

Футбол, деньги и судьиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: