Читай.net     
♦ Спорт

Динамо проти Металіста

Динамо проти МеталістаЛеонід Буряк, колишній гравець Металіста і Динамо, поділився своїми очікуваннями від матчу між командами, в яких колись грав сам.
- Чого Ви чекаєте від поєдинку між Металістом і Динамо?
- Матч, який відбувається після національних збірних, не завжди виходить виразним через різні обставини. Але вважаю обидві команди гідними один одного. Металіст значно "виріс" і готовий стукати в ті ворота, які зараз контролюють Шахтар і Динамо.
- Що змінилося у динамівців з приходом нового тренера?
- Доки нового нічого не бачу, але є надії, що клубу колись повернеться той стиль гри, який раніше відрізняв її від інших команд. Тренерський штаб чекає велика і копітка робота.
- Чи може вплинути на гру втома тих гравців, яких задіяли в національних збірних?
- Безумовно. Потрібний час, щоб збалансувати настрій усього колективу. Після національних збірних завжди важко.
- Як Ви думаєте: як Динамо діятиме?
- Уболівальники давно чекають від Металіста якоїсь особливої боротьби проти Динамо, але найчастіше кияни перемагали без особливих зусиль. І зараз в команді є тренери, які навчать підопічних досягати успіху. Мені здається, що матч має бути цікавим і бойовим.
- Ваш прогноз на матч.
- Сподіваюся на перемогу Динамо, що їм допоможуть рідні стіни, свої уболівальники. Мені здається, що кияни стануть фаворитами. Але для цього їм треба стати єдиною командою.

Опубликовано: 18.10.2012 21:17

Динамо против МеталлистаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: