Читай.net     
♦ Спорт

Коньков засмутився

Коньков засмутився

Україна - Молдова зіграли з рахунком 0:0, про це знають всі, але не багато хто знає, що в літаку разом з командою Федерація футболу була численна групу представників ЗМІ. На очах журналістів розігралися сцени за участю нового президента Федерації футболу України пана Конькова.

Один із журналістів написав: «Після гри Анатолій Коньков опинився в мікст-зоні - на робочому місці журналістів, де ми беремо післяматчеві інтерв'ю у гравців. Анатолій Дмитрович одразу привернув нашу увагу, але лише одиниці, через необхідність вдихати відчутні алкогольні пари президента ФФУ, зважилися взяти в нього коментар по грі. До того ж виглядав глава нашої федерації не дуже - був засмучений через результатів збірної України, або жалкував, що візит в гостинну «застільну» Молдову вже підійшов до кінця ».

Ще один з журналістів пояснив: «Уже після прибуття до Києва, який знаходиться від Кишинева лише в годині літа, наш новий президент« розцвів »: виглядав веселим, життєрадісним, жартував в компанії оточуючих. А перегар значно посилився. Я бачив, як Анатолій Дмитрович піднімав собі настрій за шторкою бізнес-класу чартеру, де знаємо як щедро наливають. »

Опубликовано: 17.10.2012 01:55

Коньков огорчилсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: